Продавець ФОП Волошина Валерія Олегівна розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
338 відгуків
promo_banner
+380 (96) 555-87-30

Системи та комплектуючі лінійного водовідведення

Переваги систем лінійного водовідведення :

· Відводить воду з доріг, тротуарів, прилеглих територій, різного виду будівель;

· Захист фундаменту від руйнування, затоплення підвалу і утворення вологості стін нижче рівня землі;

· Захищає прилеглу територію від ерозії і заболочування;

· Дозволяє надати зовнішній естетичний, заздалегідь спроектований вигляд (торгові центри, офісні будівлі, дачі, котеджі та інші будівлі).

· Призначена для організованого збору зливових, поверхневих вод, з дахів будівель, дільниць, різної площі територій, з подальшим відведенням дощової води в колекторний колодязь. Зливова каналізація захищає Вашу ділянку від повені, фундамент від руйнування, а в комплексі з встановленим дренажем захищає всі Ваші споруди в тому числі і ландшафтний дизайн.

· Середній річний осад проходить по дахах Вашого заміського будинку в середньому становить 60-120 М дощової і талої води. Якщо цю талу і дощову воду не відводити за допомогою зливової каналізації, то через деякий час вона розмиє Ваш фундамент, а також не сприятливо позначиться на чагарниках і саджанцях на Вашій ділянці.

· Дренажна система являє собою заздалегідь спроектоване штучне осушення ділянки і ґрунту по периметру будівлі від поверхневих і грунтових вод. Також хочеться відзначити, що дренаж необхідний не тільки для осушення надлишкової води в ґрунті, але також дренажна система створює ідеальні умови для життя і росту рослин і саджанців.

· При уявній на перший погляд простоті, дренажна система складається з безлічі різновидів, таких як дренаж ділянки і дренаж фундаменту.

· Дренажна система для фундаменту ділянки.

· Дренаж ділянки необхідний у тому випадку, якщо Ваша ділянка або яка-небудь територія знаходиться в самій нижній точці яру або низині, а також у місцях підвищеної грунтової води. При проектуванні майбутньої споруди будівлі, треба на початковому етапі будівництва прокласти дренажну систему не тільки по периметру будівлі, але і спроектувати заздалегідь відведення води за межі ділянки.

· Дренажна система для фундаменту.

· Дренаж фундаменту — це дренажна система, необхідна для захисту Вашого фундаменту або цокольного поверху від руйнування, викликаного великим надлишком вологи з боку ґрунту. Наша компанія рекомендує Вам в обов'язковому порядку виконати роботи по захисту фундаменту за допомогою дренажної системи. В іншому випадку можливе руйнування фундаменту, що викличе великі фінансові витрати на ремонт Вашого фундаменту, з наступним розбиранням, а можливо і заміною елементів благоустрою будівлі.

Де застосувати?:

· На різних мийних комплексах;

· На промислових підприємствах;

· На заводських територіях;

· На паркувальних автостоянках;

· На території розважальних центрів;

· На території бізнес-центрів;

· У селищах і приватних будинках.

· Як це працює?  Застосовується для збору і відводу дощової і талої води з покрівлі будівель, прибудинкових територій, промислових територій, а також окрім відведення зливових вод складається з очисних споруд. Очисні споруди, що входять до складу зливової каналізації служать для відділення твердих частинок, сміття, масла, піску від зливових вод для подальшого відведення в загальну систему каналізації або безпосередньо на ґрунт.

 

Щоб налагодити правильний (ефективний) поверхневий водовідвід, необхідно виконати гідравлічний розрахунок на основі таких показників як площа території на якій облаштовується водовідведення, інтенсивність опадів в даній місцевості, коефіцієнт стоку і тривалість протікання дощових вод та ін. На підставі гідравлічного розрахунку проводиться підбір водовідвідних лотків по ширині, глибині та іншими показниками, що визначають здатність водовідвідного каналу пропускати певний об'єм води за одиницю часу.

При підборі лотків та водоприймальних решіток обов'язково враховується місце облаштування водовідведення і передбачувана  навантаження. Залежно від здатності витримувати навантаження, лотки і решітки поділяються на відповідні класи від A, B, C, D, E, F.

Правильно побудована система лінійного водовідведення — запорука успішної регулювання водостоку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner